W dniu 08.06.2017 uczniowie ZSSiH uczestniczyli w akcji Bezpieczne wakacje - płytka wyobraźnia to kalectwo.
Podczas tegorocznej prelekcji przygotowanej przez Szkolną Pracownię Dietetyki i Promocji Zdrowia, zwrócono szczególną uwagę na aspekty bezpieczeństwa nad wodą.
W prezentacji dużo uwagi poświęcono prądom morskim, które są bardzo niebezpieczne. Uczniowie otrzymali ulotki dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Najważniejszym punktem spotkania była telekonferencja z Mariuszem Rokickim, autorem książki Życie po skoku. Jest to wystukana kciukiem poruszająca, szczera i bolesna opowieść, która ma być dla nas przestrogą.
Mariusz Rokicki skoczył na główkę do wody, skutkiem tego jest przykucie do łóżka i trwała niepełnosprawność. Autor dodatkowo zaprasza wszystkich na swój profil Facebookowy: Witam jeszcze raz zapomniałem powiedzieć że na moim Facebooku opublikowałem krótki film właśnie dla młodzieży aby ich przestrzec przed takimi skokami (...) bardzo proszę pokazać młodzieży ten film jest bardzo wymowny... Chciałem dużo przekazać, o tym co się dzieje po skoku, kiedy wszyscy z którymi bylem bardzo związany przyjaźnią wykruszali się dzień po dniu. Została tylko bliska rodzina. Dawne rozrywkowe życie zostało wyrwane z piersi w dzień skoku...;
www.mariuszrokicki.pl
W dalszym ciągu zachęcamy wszystkich uczniów do odwiedzenia strony www.bezpiecznewakacje.pl

ANKIETA DLA ABSOLWENTA

 Celem ankiety jest analiza losów naszych absolwentów. Wnioski posłużą nam również do podniesienia jakości pracy szkoły. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety poprzez zaznaczenie prawidłowych odpowiedzi lub wpisanie odpowiedzi w miejscu do tego przeznaczonym.  Ankieta jest anonimowa. Pobierz ankietę


efs
       

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.