/poniższe informacje nie dotyczą uczniów technikum obsługi turystycznej/
Na dzień 04 września 2017 r. musisz mieć aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

W tym celu:

  • kup Pracowniczą Książeczkę Zdrowia np. w sklepie przy ul. Traugutta (DRUKI);
  • wykonaj badania na nosicielstwo (po 20 lipca 2017 r. udaj się bez skierowania do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu aby zapisać się na badania), odbierając wyniki poproś o wpis do Pracowniczej Książeczki Zdrowia;
  • udaj się z książeczką i w/w badaniami do lekarza rejonowego i poproś o wpis potwierdzający ważność badań.

ANKIETA DLA ABSOLWENTA

 Celem ankiety jest analiza losów naszych absolwentów. Wnioski posłużą nam również do podniesienia jakości pracy szkoły. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety poprzez zaznaczenie prawidłowych odpowiedzi lub wpisanie odpowiedzi w miejscu do tego przeznaczonym.  Ankieta jest anonimowa. Pobierz ankietę


efs
       

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.