Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Staże zagraniczne we Włoszech, Hiszpanii lub Portugalii
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Previous Next Play Pause

15 lutego 2019 r. uczniowie klasy 4 HK pod opieką p. Izabeli Tomczyk-Spólnej brali udział w pokazie filmu dokumentalnego "W imię ich matek - historia Ireny Sendlerowej" i zajęciach warsztatowych, podczas których uczestnicy poznali zasady, którymi kierowała się w życiu Irena Sendlerowa, daty istotne dla pamięci o Sprawiedliwych, przykłady reagowania na dyskryminację, różne przejawy antysemityzmu z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Młodzież pracowała także z różnymi źródłami historycznymi, dokumentami oraz fragmentami relacji świadków wydarzeń.
Warsztaty zorganizowane były w ramach ogólnopolskiego programu edukacji filmowej Filmoteka Szkolna we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

IMG_20190215_143227
IMG_20190215_143426
IMG_20190215_143406

Back to top