Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Staże zagraniczne we Włoszech, Hiszpanii lub Portugalii
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Previous Next Play Pause

W dniach 8-10 marca 2013 uczniowie z klasy 4 TOT pod opieką p. Emilii Miedziochy i p. Barbary Górki uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie.

Na targach obecne były wszystkie ogniwa podróżniczego łańcucha: touroperatorzy, specjaliści od systemów rezerwacyjnych, miasta, regiony, przedstawiciele linii lotniczych, hotelarze, aż po firmy zajmujące się wypożyczaniem samochodów. Stoiska rozmieszczone były w ogromnych halach targowych, pomiędzy którymi, dla ułatwienia zwiedzania, kursowały busy. Struktura hal wystawowych podzielona była pod względem geograficznym według kontynentów i regionów oraz według segmentów rynku turystycznego.

Uczniowie zgromadzili cenne materiały dydaktyczne oraz zdobyli gadżety promocyjne reklamujące prezentujące się kraje, biura podróży, hotele i linie lotnicze. Zwiedzili także Berlin - Bramę Brandenburską, Wyspę Muzeów oraz wieżę telewizyjną.

 

Back to top