Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Staże zagraniczne we Włoszech, Hiszpanii lub Portugalii
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Previous Next Play Pause

 14 lutego 2013 roku odbył się II Dzień Francuski, zorganizowany przez panią Annę Paplińską i panią Dorotę Makaruk.
Najpierw wystąpiły dziewczęta z klasy 1 THB z piosenką „La maladie d’amour”. Następnie obejrzeliśmy niesfornego Mikołajka i jego kumpli w przedstawieniu „Kleofas ma okulary”. Aktorami byli uczniowie z klasy 2 TŻC pod kierunkiem pani Anny Paplińskiej. Mieliśmy okazję obejrzeć także inscenizacje do francuskiej wersji wierszy o Panu Hilarym i chorym kotku. Odbyły się konkursy dotyczące kuchni francuskiej, znajomości przygód Mikołajka i konkurs walentynkowy. Zwyciężyła Adrianna z klasy 1 THB. Pani Dorota Makaruk przygotowała wraz z uczennicami z klasy 1 THA i 3 THB montaż słowno-muzyczny dotyczący Paryża. Na ekranie oglądaliśmy piękne zdjęcia zakątków paryskich. Bardzo podobały się nam piosenki w wykonaniu Weroniki z klasy 1 THA, a ciasteczka przygotowane przez koleżanki z klasy 3 THB miały duże powodzenie. Mamy nadzieję, że będą kolejne takie okazje do wspólnej zabawy i nauki.

 

Back to top