Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Staże zagraniczne we Włoszech, Hiszpanii lub Portugalii
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Previous Next Play Pause

W dniach 26 i 27 marca 2019 r . w Zespole Szkól Przemysłu Spożywczego w Poznaniu odbył się finał XXII Ogólnopolskiego Turnieju Cukierniczego im. Wojciecha Kandulskiego. Współorganizatorem konkursu jest Wielkopolska Izba Rzemieślnicza.
W finale Turnieju wystartowało 16 uczniów z 9 szkół z całej Polski. Uczestnicy mieli do wykonania: ozdobny napis z ciemnej czekolady, ciasteczka bankietowe – 20 szt, figurki z masy cukrowej oraz 2 torty na wybrany przez siebie temat. Część teoretyczna obejmowała wiadomości z zakresu technologii cukierniczej zawarte w podstawie programowej.
27 marca odbyło się uroczyste zakończenie XXII Turnieju podczas którego ogłoszono wyniki. Nasi uczniowie z klasy 3 C znaleźli się na podium - Ewa Kulik zajęła II miejsce, a Dominik Górski III miejsce. Uzyskali tytuł Laureata, otrzymali medale, dyplomy, cenne nagrody rzeczowe oraz będą mogli uczestniczyć w Kursie cukierniczym w Europejskiej Szkole Mistrzów PROFESIONAL im. Wojciecha Kandulskiego w Poznaniu. Podopieczni p. M. Miedzińskiej i p. B. Świąder są zwolnieni z części teoretycznej egzaminu z kwalifikacji T.4 - Produkcja wyrobów cukierniczych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

https://www.tvp.info/41614838/26032019-1715/program-teleexpress-extra,odc-1847 [00:09:42]

  • 5
  • poznań 2
  • poznań 3
  • poznań 2019

Back to top