Uczniowie wraz z nauczycielami naszej szkoły, pod opieką pani G.Sitek oraz pani T.Piątek, odpowiedzieli na apel Polskiej Misji Katolickiej w Kamerunie i w dniach od 27 listopada do 1 grudnia przystąpili do zbiórki makulatury. Udało się zebrać pokaźną jej ilość, a fundusze pozyskane z jej zbiórki posłużą do budowy studni w Kamerunie. Wszystkim, którzy przystąpili do tej szlachetnej akcji, serdecznie dziękujemy.

 

W dniach od 27 listopada do 4 grudnia w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję I Ty bądź Mikołajem dla innych.

Klasa 4Gb przygotowała piękne kolorowe plakaty, informujące i zachęcające do udziału w akcji zbiórki słodyczy, artykułów szkolnych, książek, maskotek dla dzieci, których rodzice przebywają w Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.
Do zbiórki przyłączyło się wielu uczniów i nauczycieli. Zebrane dary, w przeddzień Św.Mikołaja, zostały dostarczone do przedstawicielki Hospicjum.
Wszystkim, którzy przynieśli jakiekolwiek dary, składamy gorące podziękowania w imieniu obdarowanych dzieci.
Akcja przeprowadzona została pod opieką pań G. Sitek, E. Dudy, A. Kiełbiowskiej, M. Wnęt, B. Macieji oraz pana K.Kuca.

W dniu 2 listopada młodzież należąca do Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami p. Grażyną Sitek oraz p. Krystianem Kucem udali na cmentarz rzymsko-katolicki przy ulicy Limanowskiego.
Roksana, Ola, Michał, Karolina, Paulina, Filip, Arek i Łukasz kwestowali na rzecz renowacji zabytkowych pomników.
Młodzież zapaliła znicze przy mogiłach poległych, którzy zginęli w walce o niepodległą Polskę.

W dniu 19 września 2017 r. uczniowie należący do Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami p. Grażyną Sitek i p. Krystianem Kucem włączyli się w ogólnopolską akcję Caritas Polska zbiórki żywności KROMKA CHLEBA DLA SĄSIADA.
Artykuły spożywcze zbieraliśmy w sklepie Carrefour. Akcję kontynuowaliśmy w szkole w dniach 25-29 września.
Podczas zbiórki szkolnej udało się zebrać dużą ilość żywności, którą przekazaliśmy Caritas Diecezji Radomskiej, skąd trafi do najbardziej potrzebujących starszych osób. 
W akcji uczestniczyły klasy:1Ga, 1Gb, 1Gc, 1Kz, 1H, 1OT, 2Gb, 2Gc, 2H, 3Ga, 3Gb, 3Gc, 3H, 4Ga, 4Ot, 4Z, 3C.
DZIĘKUJEMY.

Kolejny już rok, na początku grudnia, uczniowie naszej szkoły wraz z członkami Szkolnego Koła Caritas,wzięli udział w akcji "Bądź Mikołajem dla innych". Pod opieką p.G.Sitek, p.A.Kiełbiowskiej oraz p.E.Dudy uczniowie prawie wszystkich klas przygotowali paczki ze słodyczami, artykułami piśmienniczymi, zabawkami oraz ubrankami dla dzieci ubogich rodzin - podopiecznych Radomskiej Diecezjalnej Caritas oraz czteroletniej Oli wychowywanej przez dziadków.
Przed 6 grudnia -Dniem św.Mikołaja paczki zostały przekazane przez młodzież przedstawicielce Radomskiej Diecezjalnej Caritas p.Iwonie Stępniewskiej. Paczki dla Andżeliki zostały osobiście zawiezione przez p.G.Sitek oraz uczennice klasy IV Ha.
Serdecznie dziękujemy wszystkim,którzy wzięli udział w tej akcji i sprawili wiele radości dzieciom.

W dniach 5 i 6 marca b.r.w naszej szkole, pod opieką Szkolnego Koła Caritas, została przeprowadzona zbiórka żywności dla potrzebujących na Ukrainie.
Uczniowie wraz z nauczycielami oraz innymi pracownikami szkoły, zebrali sporo suchych produktów żywnościowych (kaszę,makaron,ryż,mąkę ,cukier),które odebrała od nas Caritas Diecezjalna,aby następnie po zakończeniu całej akcji, przetransportować wszystko na Ukrainę.
Wszystkim darczyńcom dziękujemy za udział w tej akcji :-)

ANKIETA DLA ABSOLWENTA

 Celem ankiety jest analiza losów naszych absolwentów. Wnioski posłużą nam również do podniesienia jakości pracy szkoły. Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety poprzez zaznaczenie prawidłowych odpowiedzi lub wpisanie odpowiedzi w miejscu do tego przeznaczonym.  Ankieta jest anonimowa. Pobierz ankietę


efs
       

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.