3
2
4

30 stycznia obchodziliśmy Dzień Rogalika, a uczniowie klasy 3C o profilu cukierniczym zadbali o to, byśmy mogli uczcić to święto w najsmaczniejszy możliwy sposób! Pod czujnym okiem Pani Klaudii Brach i Pani Eweliny Jastrzębskiej przyszli mistrzowie cukiernictwa przygotowali przepyszne rogaliki – maślane, drożdżowe, krucho-drożdżowe z nadzieniem i bez, a każdy z nich pachniał i smakował obłędnie. Była to nie tylko okazja do delektowania się słodkimi wypiekami, ale także doskonały moment, by docenić talent i zaangażowanie naszych uczniów. Dziękujemy naszym młodym cukiernikom oraz ich nauczycielkom za włożoną pracę i pasję! Już nie możemy się doczekać kolejnych słodkich wydarzeń!

DkSsBVp_
Dkmf9Kgz
rNwXaG6W
rGBoWe5Q
mM8aOh-c
rogg2qkm
sKgkuszo
SMu8PcGi
mSmTJYWE
EdxxUb_y
SThW4MFy
3h1TtYw1
a_06ihan
OWuiw4He
7O8E2CXk
O-KGyXPq
m3vcxZKe

Back to top