2
3
4

11 czerwca 2026 r. uczniowie klas 4H i 4GB wzięli udział w wycieczce edukacyjnej na trasie Państwowe Muzeum na Majdanku – Lublin.
Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum na Majdanku – miejsca pamięci poświęconego ofiarom II wojny światowej. Uczniowie mieli okazję poznać historię niemieckiego obozu koncentracyjnego oraz uczestniczyć w niezwykle wartościowej lekcji historii i pamięci. Następnie grupa udała się do Lublina, gdzie podczas spaceru po Starym Mieście poznawała najważniejsze zabytki i atrakcje miasta. Była to doskonała okazja do połączenia nauki z integracją oraz odkrywania dziedzictwa kulturowego regionu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorową postawę i wspólnie spędzony czas! 😊

724382621_1632390228890169_3566162252307356308_n
724403101_1632390032223522_3488281135638795026_n
724692001_1632390038890188_2805330947129932238_n
724382620_1632390058890186_6797167869528036021_n
724350300_1632390428890149_5933700180803214085_n
724243138_1632390285556830_3700186396277393946_n
722667177_1632390352223490_3294259183129812553_n
724848920_1632390322223493_5079550026564589603_n
723131649_1632390395556819_755025879400924534_n
724230740_1632390108890181_8868562438816838577_n
724247460_1632390255556833_2411887754784488298_n

Back to top