Uczennice z naszej szkoły: Małgorzata Kołodziej i Angelika Głuch z klasy 1H, Maja Banaszkiewicz z klasy 1GA, Aleksandra Janik i Wiktoria Piwowarczyk z klasy 1GB, Julia Ciućmańska z klasy 2H, Anna Dusza i Julia Panek z klasy III H, Wiktoria Górka z klasy 1C, Anna Pluta-Kriaczko z klasy 2C oraz Kinga Dygas z klasy 3CKB uczestniczyły w II Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu. Dziewczyny musiały wykazać się umiejętnością czytania książek ze zrozumieniem, których autorami są pisarze związani z regionem radomskim.
Do finału zakwalifikowały się: Natalia Winiarska, Wiktoria Górka, Julia Ciućmańska i Wiktoria Piwowarczyk. Miło nam poinformować, że w grupie finalistek najlepszą okazała się uczennica Wiktoria Piwowarczyk z klasy 1G. Zdobyła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym pokonując 55 uczestników z radomskich szkół ponadpodstawowych.
Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział, gratulujemy i zachęcamy pozostałych uczniów do udziału w kolejnych konkursach czytelniczych.
Szkolni opiekunowie konkursu: Monika Stępniewska i Anna Durlak.

 

image11
image4
Previous Next Play Pause

image8
image4
image6
image9
image5
image12
image11
image7
image10

Back to top