2
4
3

Jakub i Weronika z klasy 2 GC będą reprezentować naszą szkołę w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Pasja Smaków - Świętujemy z ułanami przy potrawach z gęsiny".
Etap szkolny konkursu odbył się 24 października 2018 r. w pracowniach technologicznych naszej szkoły. Do konkursu przystąpiło 9 dwuosobowych zespołów z klas drugich trzecich i czwartych. Potrawy oceniała komisja w składzie: Pani Grażyna Jamka - przewodnicząca, Pani Anna Wachowicz, Pani Agnieszka Bilska i Pan Jarosław Wojciechowski. 
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu.

fot. Jacek Świątek

 

IMG_7287
k
ccc
IMG_7406
IMG_7247
j
IMG_7213
h
u
IMG_7392
IMG_7251
IMG_7401
2
IMG_7245
a
IMG_7220
w
IMG_7225
IMG_7304
b
IMG_7295
m
IMG_7236
zz
IMG_7274
IMG_7423
IMG_7219
IMG_7376
IMG_7402
o
i
IMG_7405
IMG_7248
IMG_7232
IMG_7239
nn
s
IMG_7266
uu
IMG_7215
IMG_7281
1
pp
z
IMG_7216
IMG_7209
IMG_7398
IMG_7259
IMG_7395
r

Back to top